Orthomol Fertil Plus

Orthomol Fertil PLus1117235-1

Vážený Orthomol® Fertil plus užívateľ,

ďakujeme, že ste si vybrali Orthomol® Fertil plus, vysoko kvalitný produkt od firmy Orthomol. Spoločnosť Orthomol využila svoje skúsenosti a vedecké poznatky vo vývoji ortomolekulárnych kombinácií mikroživín s cieľom poskytnúť vám produkty s nadhodnotou, ktoré vám majú pomôcť udržať si dobré zdravie. V tomto letáku nájdete informácie o produkte a jeho zložkách, ako aj dôležité upozornenia týkajúce sa užívania a výskytu možných vedľajších účinkov. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.

Čo je Orthomol® Fertil plus?

Orthomol® Fertil plus je výživový doplnok. Obsahuje dôležité mikroživiny pre plodnosť muža. Zinok prispieva k prirodzenej plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii a DNA synté- ze, ako aj k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Selén prispieva k správnej spermatogenéze. Spermie sú obzvlášť citlivé na oxidatívny stres. Selén, meď, zinok, vitamín C a vitamín E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín B12, vitamín B6 a vitamín C, rovnako ako stopový prvok meď prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Vitamín B12, vitamín B6 a kyselina listová prispievajú k správnemu metabolizmu homocysteínu. Vitamín B12, vitamín D a zinok majú dôležitú úlohu v procese bunkového delenia.

S L-karnitínom, koenzýmom Q10 a omega-3 mastnými kyselinami.

Ako sa má Orthomol® Fertil plus užívať?

Užite obsah jedného vrecka (= denná dávka), vhodnejšie každú tabletu a kapsulu jednotlivo s dostatočným množstvom tekutiny s jedlom alebo po jedle každý deň. Je možné užiť jednotlivé tablety a kapsulu v ľubovoľnom poradí po celý deň.

Ako dlho by sa mal Orthomol® Fertil plus užívať?

Je potrebné, aby sa zadovážila nutričná podpora mikroživinami pre spermie počas ich tvorby a zrenia v priebehu niekoľkých týždňov. Orthomol® Fertil plus sa užíva aspoň po dobu 3 mesiacov, s cieľom optimalizovať každú fázu spermatogenézy a dozrievania spermií. Tento výživový doplnok sa môže a sa má užívať až do počatia dieťaťa.

Čo je potrebné dodržiavať?

• Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená.

 • Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

• Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Ďalšie dôležité upozornenia.

• Orthomol® Fertil plus je bez laktózy a lepku.

• Keď užijete Orthomol® Fertil plus, môžu sa objaviť nasledujúce vedľajšie účinky: žlté sfarbenie moču spôsobené obsahom vitamínu B2, ako aj občasné mierne grganie vzhľadom na obsah rybieho tuku (omega-3 mastné kyseliny) v kapsule. K zabráneniu grgania sa odporúča užiť kapsulu pred spaním.

Ako Orthomol® Fertil plus skladovať?

Orthomol® Fertil plus uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Aké liekové formy sú vo výživovom doplnku Orthomol® Fertil plus?

• tablety/ kapsula Kde možno získať ďalšie informácie?

Ak sa chcete dozvedieť viac o ortomolekulárnej medicíne, prosím, neváhajte nás kontaktovať na www.panmed.sk; www.ortomol.sk.

ýrobca: Orthomol GmbH, 40764 Langenfeld,Nemecko, www.orthomol.com Distribútor: 7R PANMED s.r.o., Spoločenská 9, 82104 Bratislava,tel. +421/2/43413440

put_in_shopping_cart

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Webovú stránku vytvoril WEBROK.SK | Tvorba web stránok - Webdesign Tvorba web stránok